vind uw bericht met de zoekbalk
Zoekt u een specifiek bericht? Gebruik de zoekbalk bovenaan de pagina. Selecteer een bericht om een reactie te plaatsen.
laatste berichten
laatste reacties
- Karinturkstra op Piet Paulusma
15 december 1956 – 20 maart 2022 - Jaap en Jantje Zijstra de Winter dochter van oom Willem en tante Ebel uit Middelstum op Tjitske Steringa – Kloostra
30 april 1947 – 14 juli 2023 - Jan Derks op Tjitske Steringa – Kloostra
30 april 1947 – 14 juli 2023 - Reinder de valk op Klaas Bijlsma
6 juni 1946 – 24 februari 2022 - Anoniem op Aaltje Hoekstra – Kamminga
15 april 1955 – 12 juli 2023
Beste familie
Gecondoleerd met het verlies van jullie mem en beppe
Namens de van der Weg familie:
Sip en Erna
Tieneke en Leen
Theo en Diana
Joop en Dita
Akke en Chiel
Anko en Natalie
Veel sterkte de komende tijd
Beste familie
Met leedwezen nam ik kennis van het overlijden van jullie mem en beppe.
Vanwege de huidige crisissituatie en mijn leeftijd (84) wil ik jullie via deze weg condoleren met dit grote verlies.
Ik wens jullie de komende tijd heel veel sterkte toe.
Piet Talsma
Zuiderbolwerk 4
9101 NE Dokkum
Beste familie,
Helaas zijn we niet in de gelegenheid om jullie persoonlijk te condoleren. We wensen jullie veel kracht en sterkte in deze verdrietige dagen en we hopen, dat de vele mooie herinneringen, die jullie zullen hebben tot troost mogen zijn. We denken aan jullie.
Langs deze weg willen wij jullie allemaal condoleren met het grote verlies van jullie mem en Beppe. Wij wensen jullie de komende tijd heel veel sterkte toe en we zullen morgen een kaarsje branden❤
Liefs van Aadrik, Talita, Nynke, Yenthe en Maayke
Lieve familie,
wij wensen jullie heel veel sterkte met het verlies. We zullen haar gezellige praatjes missen bij La Cantina.
Ankie van Schagen en Harry Peunes